Hazai pályán ikszelt a MUSE a Győrújbarát ellen

A hétvégén a tavalyi bajnokot fogadta a Szentgotthárd-Máriaújfalui SE hazai pályán.

A Győr-Moson-Sopron megyei kézilabda bajnokság legutóbbi fordulójában a tavalyi bajnok Győrújbarát FADO TK I. csapatával mérkőzött meg hazai pályán a Szentgotthárd-Máriaújfalui SE. A tabellán fej-fej mellett haladó csapatok kiélezett párharcra számítottak, amely be is teljesült a mérkőzés során.

Az első félidőben többször sikerült ellépnie a szentgotthárdi gárdának, de a vendég együttes sem hagyta magát, így a félidőben mindössze egy gólos hazai előnnyel (14-13) vonultak pihenőre a csapatok. A második játékrészben többet hibázott a MUSE, amelyet a Győrújbarát ki is használt, a vezetést is átvette egy időre. Végül sikerült ismét felzárkóznia a gotthárdiaknak, de a győzelemhez ez már nem volt elegendő, így döntetlennel zárult a mérkőzés (26-26).

Fotó: keziszovetseg.hu

A Győr-Moson-Sopron megyei kézilabda bajnokságot továbbra is a két szentgotthárdi csapat vezeti, akik most szombaton (november 25.) egymás ellen lépnek pályára 18 órától a Széchenyi István Általános Iskola sportcsarnokában.

Ehhez a rangadóhoz, ahol szentgotthárdi küzd a szentgotthárdi ellen, egy jó képet is találtunk illusztrációként: