Most itthon kapott ki az SZKK

A tavaszi szezon ötödik fordulójában a Várpalota BSK csapatát fogadta itthon a Szentgotthárdi Kézilabda Klub.

Az NBII-es férfi kézilabda-bajnokság tavaszi szezonjának ötödik fordulójában, a Várpalota BSK csapatát fogadta itthon a Szentgotthárdi Kézilabda Klub. A mérkőzés első 10 percében fej-fej mellett haladtak a csapatok, ekkor azonban a vendégeknek volt pár jó megmozdulásuk és el tudtak húzni a gotthárdiaktól. A 17. percben a vasiaknál pár cserével frissítettek, így 5 perc alatt 5 gólt szerezve, a meccs folyamán először átvették a vezetést a hazaiak (10-9), a félidőre végére igazságos döntetlen alakult ki.

A második játékrészben az SZKK tudott vezetést szerezni, azonban a mérkőzés utolsó 5 percére a fáradt hazai csapatot beérve a vendég Várpalota győzött 27-29-re. A Szentgotthárdi Kézilabda Klub így a tabella 7. helyén áll, 16 mérkőzéséből 8 győzelemmel és 7 vereséggel.

Pofozózsák az ifi

A fiataloknál komolyabb a baj, a Várpalota 44-21-re verte meg a hazai csapatot. A gotthárdiak a bajnokság utolsó helyén állnak a 11 csapatos bajnokságban, 15 játszott mérkőzésükből mindössze egyet tudtak megnyerni.