Itthon győzte le az Ácsot az SZKK

A tavaszi szezon hatodik fordulójában az Ácsi Kinizsi csapatát fogadta itthon a Szentgotthárdi Kézilabda Klub.

A mérkőzés elején felváltva estek a gólok, többször is vezetést szerzett a vendég gárda. A félidő közepére azonban megrázta magát a szentgotthárdi csapat, védekezésben rendezték a sorokat, így a szünetben már 3 gólos előnyt mutatott az eredményjelző (13-10). A második félidő nem tartogatott izgalmakat, folyamatosan őrizte előnyét a hazai csapat. A mérkőzés végére sem tudtak közelebb zárkózni az ácsiak, így alakult ki a 28-25-ös gotthárdi győzelem.

Végre nyertek az ifik is

Szentgotthárdi győzelem született a fiataloknál is. A félidőben még egy gólra vezetett a vendég csapat (15-16), de a mérkőzés végére 37-33-ra a gotthárdiak domináltak.