Egy gólos vereség Veszprémben

A tavaszi szezon negyedik fordulójában a Telekom Veszprém II csapata fogadta a Szentgotthárdi Kézilabda Klubot.

Az NBII-es férfi kézilabda-bajnokság tavaszi szezonjának negyedik fordulójában, a Telekom Veszprém II fogadta a tabella 5. helyén álló Szentgotthárdi Kézilabda Klubot. A rajtnál a kemény veszprémi védekezésnek köszönhetően nagyon beragadt a vasi gárda és csupán a 10. percben sikerült először gólt szereznie az SZKK-nak. A 20. percben már 10-3 volt a hazaiak előnye, azonban a félidőre végére sikerült összezárnia a gotthárdiaknak, így 13-10-es veszprémi vezetéssel mehettek pihenőre a csapatok. A második félidőben állandósult a különbség a két csapat között, így a végén 1 gólos hazai győzelemmel zárult a mérkőzés, 24-23-ra nyert a veszprémi csapat a szentgotthárdiak ellen.

Ifiben sereghajtóak vagyunk

Az ifjúsági mezőnyben továbbra is rosszul állunk, a 11 csapatos bajnokságban a tabella utolsó helyét foglalja el a Szentgotthárdi Kézilabda Klub. A Telekom Veszprém II csapata 50-22-re győzte le a vasi gárdát, így ez már a 13. veresége a 14 játszott mérkőzésből az SZKK fiataljainak.