Fej-fej mellett, de ismét nyert az SZKK

Szentgotthárdi KK 34 – 32 (17-13) Balatonfüred II.

A találkozón higgadtan kezdtek a felek, fej fej mellett haladva felváltva születtek a gólok. Ez így is ment az első félidő közepéig (17.perc 9-9). Ekkor a hazai csapat 3 jó védekezést bemutatva és ebből könnyű gólokat szerezve elhúzott 3 góllal. Az első félidő végére (17-13-as) eredményt mutatott a kivetítő a vasi alakulat javára. A második félidő elején tovább növelte előnyét a szentgotthárdi csapat (40.perc 22-15). Ekkor a füredi csapat egy 2-6-os periódussal közelebb kapaszkodott, de a mérkőzés kimenetelét már nem tudták megfordítani. A hazaiaknál több remek teljesítmény is született ezen a találkozón és magabiztos játékkal megszerezték az újabb két pontot.

Továbbra is vezetik veretlenül az NB2 Észak-nyugati csoportját. Következő ellenfél idegenben a Tarján együttese lesz, ami nem lesz könnyű menet a vasi csapatnak.

Junior találkozó nem volt, ugyanis a Balatonfürednek nincs junior csapata.